EKO - FAST

Skup surowców wtórnych, starego AGD, metali

Skup surowców wtórnych, starego AGD, metali kolorowychToruń i okolice

Jesteś typem zbieracza, który ma w swojej piwnicy kilkunastoletnie niesprawne telewizory? Trudno jest Ci się pozbyć nieużywanego sprzętu RTV i AGD? Dobrze trafiłeś! Oferujemy skup akumulatorów, zepsutych urządzeń elektronicznych, a także metali różnego pochodzenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, ekspresową realizację oraz pełne zadowolenie z naszych usług. Wszystkich mieszkańców Torunia zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą skupu surowców wtórnych Centrum Złom już dziś!

Sprawdzony skup aluminium, miedzi, mosiądzu, cynyołowiu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne w kontekście ekologii jest segregowanie śmieci. W przypadku odpadów wielkogabarytowych lub też takich, które trudno zakwalifikować do jednej z pięciu frakcji śmieci wiele osób decyduje się na porzucanie ich np. na dzikich wysypiskach śmieci. W Centrum Złom w Toruniu pragniemy przybliżyć ideę less waste, dlatego proponujemy skup metali kolorowych, starego AGD oraz innych zalegających w garażach czy na podwórkach odpadów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!

Centrum Złom – skup surowców wtórnych w atrakcyjnych cenach

Klientom naszej firmy zapewniamy przede wszystkim błyskawiczną realizację zleceń, a co za tym idzie również ich terminowość. Co ważne, działamy nie tylko na terenie Torunia, ponieważ z przyjemnością podejmujemy też współpracę z zainteresowanymi z okolicznych miejscowości. Ponadto gwarantujemy odpowiednio wykwalifikowany personel, który poprzez wieloletnie doświadczenie w branży doskonale zna się na swoim fachu. Postaw na specjalistów z Torunia!

Skup metali oraz innych tworzyw – zapraszamy do Centrum Złom!

Chciałbyś pozbyć się niepotrzebnych puszek aluminiowych, a może zastanawiasz się co zrobić z zepsutym akumulatorem? Jesteśmy przekonani, że udając się do naszego skupuToruniu, otrzymasz ofertę dogodnych warunków sprzedaży zalegających odpadów. Zadbaj o środowisko i oddaj na skup całą niesprawną elektronikę już dziś!